Menü Kapat

Termal Kamera Cihazları

Termal Kamera Görüntüleme Cihazı  Cihazı Fiyatları hakkında bizlerden fiyat alabilir, İsterseniz işletmenize uygun istediğiniz termal kameralardan cihazlarından bir veya daha fazlasını satın alabilirsiniz.

FLIR C2 TERMAL KAMERA

FLIR E5-XT TERMAL KAMERA

FLIR E6-XT TERMAL KAMERA

FLIR E75 TERMAL KAMERA

FLIR T530 TERMAL KAMERA

TÜM MODELLER

FLIR Termal Kameraların  Kullanım alanları

Flır termal kamera ile elektrik ile ilgili uygulamalar elektrik sistemleri,kablolar,trafo gibi elektriksel tüm sistemlerde oluşan kontak sonucu yüksek ısı derecesini ayırt edip temassız ve güvenli bir şekilde anında ısınan elektriksel ekipmana müdahale etmenizi sağlar. Elektromekanik ve Mekanik Uygulamalarda kullanılabilir fabrikada kullanılan motorlarda veya döner ekipmanlarda oluşan
problemler sonucunda yüksek ısı meydana gelir termal kamera ile pratik bir şekilde arızalı parçayı tespit edip kısa sürede sisteme müdahale edebilirsiniz. Bina yalıtımı ve bina içerisinde ısı kayıplarını termal kamera ile tespit edip maddi anlamda tassarruf sağlayabilirsiniz.

Binanın içerisinde oluşan nemi,küfü ısı farklılığından tespit edip gerekli bölgelerin onarımı kolayca yapabilirsiniz. Tesisat işlerinde su kaçağı olan bölgedeki su kaçağını tespit etmede kolaylıkla kullanılabilir. Su kaçağı olan bölgeyi kırmadan önce termal kamera ile görüntülendiği zaman bölgede oluşan kaçak sonucunda ısı farklılığın zemine yansıması sonucunda termal kamera ile kolaylıkla kaçağı tespit ederek kaçak olan bölgeyi minimum tahribatla hızlı bir şekilde onarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık sektöründe termal kamera ile vücut sıcaklığı tespitini kolaylıkla gerçekleştire bilirsiniz. Flır termal kamera‘da ekran üzerindeki alanda riskli sıcaklık değerinin üzerine çıktığı anda anında sesli alarm ve en sıcak noktaya odaklanma özelliği ile normal değerin üzerindeki vücut sıcaklığını tespit ederek kolaylıkla riskli bir durumun önüne geçebilirsiniz.

Termal Kamera, FLIR Görüntüleme Cihazı Fiyatları, Satış, Servis Ram Limited Ölçüm Cihazları – Ram Limited Ltd. Şti. İstanbul / Türkiye